WIZYTA ZAJĄCZKA WIELKANOCNEGO

• 27 mar, 2024

WIZYTA ZAJĄCZKA WIELKANOCNEGO

“Idą Święta Wielkanocne, idą święta.                                                                                                                           O tych świętach każdy zając pamięta.                                                              Do koszyczka zapakuje słodycze i na święta Ci przyniesie moc życzeń”.

W dzisiejszym dniu przykicał do Nas wyjątkowy gość – ZAJĄCZEK WIELKANOCNY.
Dzieci z zapartym tchem obserwowały przez okno poczynania naszego przybysza na placu przedszkolnym. Dla każdego przedszkolaka zostawił On świąteczny upominek w wielkim koszu,
który został przez Niego sprytnie schowany. Nasi dzielni detektywi z powodzeniem odnaleźli swoje drobiazgi i z radością w oczach oraz uśmiechem na twarzy powrócili do przedszkola.

Zajączkowi dziękujemy z całego serca za prezenty i zapraszamy za rok.

Wszystkim życzymy:

Radosnych Świąt Wielkanocnych,
                                                                       dobrego odpoczynku, smacznego jajka,

szalonego i wyjątkowego mokrego Śmigusa Dyngusa
                                                        oraz samych słonecznych, spokojnych i cudownych dni.