WIZYTA NIEZWYKŁEGO GOŚCIA

• 07 mar, 2024

WIZYTA NIEZWYKŁEGO GOŚCIA

Nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość – Pani z Nadleśnictwa Kartuzy Joanna Kuśnierz.

Dzięki zajęciom tematycznym, przeprowadzonym przez panią Joannę, dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek na temat owadów. Wiedzą już czym różni się mrówka od pająka, a także jakie rodzaje pajęczaków mogą spotkać na swej drodze.

Pani Joanna w bardzo ciekawy i przystępny sposób opowiedziała dzieciom jak ważnymi i pożytecznymi zwierzętami są pająki. Dała też wskazówki jak należy potraktować takiego małego osobnika,
gdy dostanie się do czyjegoś domu. Każdy z naszych przedszkolaków doskonale wie, gdzie mieszkają pająki oraz w jakim celu budują sieci pajęcze.

Nasi podopieczni mieli również możliwość ćwiczenia swej cierpliwości, której z całą pewnością nie brakuje pajęczakom. Zadanie wykonane na szóstkę!:)

Serdecznie dziękujemy Pani Joannie za ten piękny czas oraz bardzo ciekawe zajęcia tematyczne!