Eliminacje do konkursu recytatorskiego literatury kaszubskiej – Rodnô Mòwa

  • Awatar użytkownikaRedakcja
  • 16 kwi, 2024
  • 0 Comments
  • 1 min. czytania

Eliminacje do konkursu recytatorskiego literatury kaszubskiej – Rodnô Mòwa

W naszym przedszkolu 16 kwietnia odbyły się eliminacje do konkursu recytatorskiego literatury kaszubskiej Rodnô Mòwa. Wszyscy uczestnicy pięknie zaprezentowali się. Jury miało nie lada problem, aby wybrać dwójkę uczestników, którzy będą reprezentować naszą placówkę w eliminacjach gminnych. 
Po obradach zdecydowano, iż:
I miejsce zajęła Karolina Kaliszewska, zaś II miejsce Jan Bigus.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! Zwycięzcom natomiast życzymy dalszych sukcesów.

Dziękujemy szanownemu Jury w składzie:
Pani Dyrektor Dominika Mechlińska, Pani Karolina Serkowska-Sieciechowska i Pani Ewa Kaczyńska. Podziękowania należą się także Pani Katarzynie Formela za przygotowanie dzieci z grupy ,,Biedronki”, które zatańczyły dla nas tradycyjny kaszubski taniec ,,Kowal”.

X