DZIEŃ BABCI I DZIADKA

  • Awatar użytkownikaRedakcja
  • 21 lut, 2024
  • 0 Comments
  • 1 min. czytania

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, 
co dobre. Dzieci z grupy PSZCZÓŁKI gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Przedszkolaki poprzez część artystyczną wyrażały szacunek, a także  dziękowały i doceniały swoje babcie i dziadków za bezwarunkową miłość, ich troskę, poświęcony czas, opiekę, zabawę i życiową wiedzę. Dla dziadków wiersz wyrecytowany przez wnuczka i zaśpiewana piosenka jest najbardziej wartościowym prezentem. Do tego wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.

„To, czego dzieci potrzebują, w obfitości dostarczają dziadkowie. 
Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. 
Oraz, co najważniejsze, ciasteczka”.  

                                                                                                                                             Rudolph GiulianI

X