Bal karnawałowy

  • Awatar użytkownikaRedakcja
  • 26 sty, 2024
  • 0 Comments
  • 1 min. czytania

Bal karnawałowy

Karnawał to czas, na który czekają najmłodsi. To moment, kiedy można przebierać się do woli!  

Zabawy karnawałowe dla dzieci to, przede wszystkim możliwość przeistaczania się w inne osoby. 
Jak co roku w karnawale dnia 26 stycznia 2024 r. w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal Przebierańców”. 

W tym dniu przedszkolaki przeniosły się do krainy bajek, już od rana w przedszkolu 
pojawiały się kolorowe postacie. 
Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, kotki, biedronki, motylki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana i wiele innych. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. 

Trzeba przyznać, że rozpoznanie dzieci było dla naszej kadry nie lada wyzwaniem. 
Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. 

Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

X