PACYNKOWY ZAWRÓT GŁOWY

17 listopada 2022r

16 listopada w naszym przedszkolu odbył się Festiwal Literacko- Plastyczny „Pacynkowy zawrót głowy”. Celem festiwalu było uwrażliwienie na dobro, prawdę i piękno w literaturze dla dzieci. Rozbudzenie zainteresowań teatrem i literaturą dla dzieci, oraz rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej oraz wrażliwości estetycznej. Podczas festiwalu dzieci wraz z rodzicami zaprezentowały własnoręcznie wykonane pacynki. Festiwal przebiegał w bardzo miłej, rodzinnej atmosferze. Występ obserwowały Panie Magdalena Kobiela- dyrektor  Biblioteki Publicznej Gminy Sierakowice i Joanna Telega – emertyowana dyrektor  Biblioteki Publicznej Gminy Sierakowice.  Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy za rok 🙂 

 

                                                                         

                                                                         

                                                                         

                                                                           

Skip to content