Piknik Rodzinny w leśniczówce w Mirachowie

27 września 2022r

Dnia 24 września odbył się piknik rodzinny w leśniczówce w Mirachowie. Na piknik licznie przybyły dzieci z rodzicami, rodzeństwem i dziadkami. Celem tego spotkania plenerowego było zintegrowanie rodziców, dzieci i pracowników przedszkola, włączenie rodziców do  aktywnego uczestnictwa w spotkaniu i zabawach, a także propagowanie spędzania wolnego czasu rodzinnie na świeżym powietrzu. Dzieci uczestniczyły w atrakcjach zorganizowanych przez panią Meridę: zabawy z chustą animacyjną, zbieranie grzybów, przeciąganie liny i zabawy ruchowe z muzyką. W plenerowej kawiarence można było skosztować pysznych, jak zawsze wypieków naszych rodziców oraz napić się kawy lub herbaty. Natomiast stoiska z grillem oferowały pyszną grillowaną kiełbaskę. Największym powodzeniem wśród dzieci cieszyły się stoiska z watą cukrową i popcornem. Piknik rodzinny organizowany w plenerze ma niezwykłą siłę integrującą. Wszyscy wspaniale się bawili!

 

 

                                                        

                                                                             

Skip to content