Pożegnanie przedszkola w grupie Maki

23 czerwca 2022r

Dnia 23.06.2022 r. w grupie Maki odbyło się uroczyste zakończenie roku. Po trzech latach wspólnych zabaw i zajęć, podróży muzycznej po całej Polsce przyszedł czas wakacji i pożegnania. Przedszkolaki wspólnie z Paniami przygotowały przedstawienie i przeniosły wszystkich nad nasze polskie morze. Nie zabrakło tańca piratów oraz szant śpiewanych przez dzieci. Następnie dzieci pożegnały się ze wszystkimi Paniami oraz przedszkolem i podziękowały rodzicom za starania i wkład włożony w ich wychowanie.  

Całe spotkanie przebiegało w miłej i wesołej atmosferze, na buziach wszystkich uczestników malowały się uśmiechy, które towarzyszyły im do końca.  Rodzicom dziękujemy za trzy lata wspaniałej współpracy.

 

                                                         

 

                                                 

 

                                                                               

Skip to content