Pożegnanie przedszkola w grupie Pszczółki

22 czerwca 2022r

Dzień 22 czerwca dla jednych jest zwykłym dniem, ale dla dzieci i rodziców z grupy Pszczółki był dniem pełnym wzruszeń i radości, ponieważ odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego połączone z Dniem Mamy i Taty.

Dzieci z tej okazji przygotowały przedstawienie „Nad stawem”. Po zakończeniu części artystycznej wręczyły upominki Rodzicom, a od Pani Dyrektor otrzymały dyplomy ukończenie przedszkola. Nie zabrakło również łez wzruszenia. Ale tak to już jest, że coś się kończy i coś zaczyna.

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast samych sukcesów na kolejnych etapach edukacyjnych, uśmiechu na co dzień i nowych przyjaciół.

 

                                                                               

                                           

Skip to content