Dzień Dziecka.

1 czerwca 2021r

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – Janusz Korczak

1 czerwca to wyjątkowa data dla wszystkich  dzieci, tego dnia obchodzimy święto dzieci czyli dzień dziecka .
Tegoroczny dzień dziecka odbył się na sportowo. Dzieci wzięły udział w olimpiadzie sportowej, podczas której brały udział w wielu konkurencjach sportowych.  Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały  konkurencje sportowe takie jak np: slalom z piłką, skoki w workach, przeciąganie liny, skoki na piłce.  W tym dniu każda grupa była najlepsza i wszyscy zasłużyli na pierwsze miejsce. Na każdego uczestnika czekały medale oraz dyplomy.
Na dzieci czekała również wyjątkowa niespodzianka. W przedsionku przedszkola pojawiła się  budka  z lodami.
 Ten dzień był  wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów i  radości.
 Wszystkim dzieciom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego.

 

 

                                   

Skip to content