Aktywnie, rowerowo, a więc zdrowo!

Koordynatorzy kampanii: Marlena Wałdoch, Dorota Teclaf

1. Kampania ,,Aktywnie, rowerowo, a więc zdrowo!’’ adresowana jest do dzieci z Samorządowego Przedszkola w Sierakowicach.
  2. Akcja organizowana jest przez Samorządowe Przedszkole w Sierakowicach.
  3. Celem jest promowanie aktywności fizycznej, w głównej mierze komunikacji rowerowej.
  4. Czas trwania: od 04 maja – 31maja.
  5. Projekt ten jest kontynuacją działań na rzecz rozwoju Przedszkola Promującego Zdrowie.
  6. Za aktywne podróże uznaje się przejazdy do przedszkola rowerem lub hulajnogą.
  7. Rejestracja aktywnych podróży prowadzona jest każdego dnia Kampanii poprzez odnotowanie przejazdu przy nazwisku dziecka w grupowym dzienniku rowerowym.
  8. Za każdy przejazd uczestnik otrzymuje naklejkę.
  9. Po zakończonej akcji dla najaktywniejszych uczestników przewidziane są nagrody.
  10. O wyniku decyduje liczba aktywnych podróży oraz ich odległość.
  11. Za końcowe wyniki uznaje się wyniki przedstawione na głównej stronie przedszkola do 09 czerwca 2023r.

Serdecznie zachęcamy do aktywnego udziału!