Konkurs „Przedszkolna książka kucharska”

26.10.2020r

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficzno-kulinarnym pt. : ,,Przedszkolna książka kucharska”
organizowanym przez Nasze przedszkole.

Rodzice każdego dnia muszą przygotowywać posiłek.
Czemu jednak nie zaangażować w pomoc przy pieczeniu czy gotowaniu dzieci?
To będzie prawdziwa przygoda, bo pozwolimy najmłodszym o czymś zadecydować i dołożyć do konkretnego dania coś swojego.
Zwykle o wspólnym przygotowywaniu któregoś z posiłków marzą dziewczynki, ale niewykluczone, że chłopiec także będzie zainteresowany pomocą w kuchni.
Pamiętajmy – im więcej przydzielimy dziecku obowiązków przy gotowaniu, tym mocniej zainteresujemy nim najmłodszych.
Zadaniem uczestnika konkursu jest przesłanie na wskazany adres mail: przedszkolesamorzadowe13@wp.pl do 13.11.2020 r. przepisu kulinarnego, który byłby pełnowartościowym posiłkiem dla dziecka w wieku przedszkolnym
wraz z relacją zdjęciową (max. 3 zdjęcia).
Szczegóły znajdują się w regulaminie. 🙂 Liczymy na Waszą kreatywność i zaangażowanie

Konkurs-Książka-kucharska-regulamin