Redakcja
- 20 kwi, 2026
- 0 Comments
- 45 sek. czytania
WIZYTA W PUBLICZNEJ BIBLIOTECE W SIERAKOWICACH
W miesiącach marcu oraz kwietniu, dzieci, z Samorządowego Przedszkola w Sierakowicach
– ze wszystkich grup przedszkolnych, miały okazję uczestniczyć w bardzo ciekawych zajęciach czytelniczych zorganizowanych przez pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej w Sierakowicach.
Przedszkolaki zapoznały się z budynkiem biblioteki oraz panującymi tam zasadami.
Dowiedziały się wielu ciekawostek dotyczących książek, zalet wynikających z ich czytania,
a także konieczności dbania o nie. Niektórzy podopieczni przedszkola są już “stałymi bywalcami”
tego miejsca.
Dzieci z dużym zaciekawieniem wysłuchały bajki podczas oglądania teatrzyku kamishibai.
Nie zabrakło pogadanki i wyciągania wniosków z wysłuchanego tekstu.
Wizyta w tym wyjątkowym miejscu przysporzyła przedszkolakom wiele radości.
Serdeczne podziękowania składamy Dyrektor oraz pracownikom Gminnej Biblioteki Publicznej
w Sierakowicach za tak miłe, profesjonalne przyjęcie nas.
Do zobaczenia!
Tekst opracowała: Dorota Teclaf




























