Redakcja
- 13 mar, 2026
- 0 Comments
- 1 min. czytania
Przedszkolne SPA z okazji Dnia Kobiet w grupie ” Pszczółek”
Dzień Kobiet to wyjątkowe święto pełne radości I uśmiechu .
W tym roku w grupie „Pszczółek” postanowiliśmy uczcić je w szczególny sposób, organizując
dla dziewczynek mini SPA. Był to czas relaksu, pielęgnacji oraz wspólnej zabawy, który z pewnością
na długo pozostanie w naszej pamięci.
Tego dnia odwiedził nas gość – mama Łucji, pani Daria, która na co dzień pracuje jako wizażystka. Opowiedziała dzieciom o swoim zawodzie, podzieliła się ciekawostkami dotyczącymi makijażu
oraz pielęgnacji skóry. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem słuchały jej opowieści, a następnie mogły przekonać się, na czym polega praca wizażystki. Dziewczynki mogły skorzystać z wielu atrakcji –delikatnego makijażu, dzięki któremu każda z nich poczuła się wyjątkowo. Nie zabrakło również wspólnego malowania paznokci przy użyciu bezpiecznych lakierów.
Chłopcy z grupy „Pszczółek” także chętnie włączyli się w wydarzenie – pomalowali dla koleżanek kwiaty, oraz składali im serdeczne życzenia z okazji Dnia Kobiet. Sami chłopcy również mogli zrobić sobie tatuaże oraz Pani Daria pięknie pomalowała im twarze. Wszyscy wyglądali kolorowo.
Uśmiechom nie było końca.
Serdecznie dziękujemy pani Darii za poświęcony czas, przekazaną wiedzę oraz wspaniałą atmosferę. Wszystkim dziewczynkom jeszcze raz życzymy wszystkiego, co najlepsze z okazji ich święta!
Tekst opracowała: Sylwia Drywa






























