SENSORYCZNIE WSZYSTKO GRA

  • Awatar użytkownikaRedakcja
  • 21 cze, 2024
  • 0 Comments
  • 1 min. czytania

SENSORYCZNIE WSZYSTKO GRA

                        „Za każdym razem, gdy przedwcześnie uczy się dziecko czego co samo mogło odkryć,                                                                                         powstrzymuje się je przed całkowitym zrozumieniem.
                                                                         To właśnie przez odkrycia kształtuje się prawdziwa wiedza.” 

 

W minionym tygodniu dzieci z grupy  Pszczółki odwiedziły klasę 1 c ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sierakowicach. Przedszkolaki brały udział w projekcie SENSORYCZNIE WSZYSTKO GRA, wspólnie ze starszymi kolegami odwiedzali stanowiska odpowiadające za każdy zmysł- smaku, węchu, słuchu, dotyku i wzroku. 

 Wizyta była pełna wrażeń oraz ciekawych doświadczeń.
Starszym kolegom i koleżankom bardzo dziękujemy! 

X