KULINARNY CZERWIEC

  • Awatar użytkownikaRedakcja
  • 20 cze, 2024
  • 0 Comments
  • 1 min. czytania

KULINARNY CZERWIEC

                                                                                                   “Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.”                                                                                                                                                                 Janusz Korczak 

 Zajęcia kulinarne sprawiają naszym przedszkolakom wiele radości. Dlatego są one stałym elementem naszej pracy. W czerwcu wszystkie grupy przyrządziły coś pysznego. Była to okazja do kształtowania umiejętności współdziałania w grupie, rozwijania zmysłów oraz rozwijania samodzielności.
Zapraszamy do galerii zdjęć.  

 A oto, co udało się nam przygotować w czerwcu:
„Tygryski” – gofry,
„Maleństwa” – malinowe lody,
„Sówki” – owocowe szaszłyki,
„Króliczki” – desery owocowe,
„Misie” i „Pszczółki” – tosty,
„Motylki” – kolorowe kanapki,
„Biedronki” – lemoniada. 

X