LODY, PIKNIK I ZABAWY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

  • Awatar użytkownikaRedakcja
  • 19 cze, 2024
  • 0 Comments
  • 1 min. czytania

LODY, PIKNIK I ZABAWY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

W ostatnich dniach nasze przedszkolaki korzystają z cudownych, urokliwych miejsc miejscowości,
którą zamieszkujemy.
Dzieci z wielu grup przedszkolnych wybrały się na pyszne lody.

Grupa “Króliczki” spacer połączyła z piknikiem na łonie natury w okolicach ołtarza papieskiego. Były przekąski oraz wspólne zabawy. Dzieci wraz z paniami odwiedziły również pobliski kościół p.w. św. Marcina z Tours.

Grupa “Biedronki” spędza właśnie “Tydzień piknikowy”. Dzieci codziennie wychodzą na łąkę i tam bawią się wspólnie podczas zabaw integrujących, a także zajadają się pysznymi, zdrowymi przekąskami. Mają też okazję posłuchać książek czytanych przez wychowawcę.

Grupa “Tygryski” również wybrała się na piknik na łonie natury. Prócz pysznego poczęstunku, były także uwielbiane przez dzieci zabawy, w które włączyły się również panie. A skoro łąka to i kwiaty piękne! Przedszkolaki tworzyły cudowne bukiety z pozbieranych roślin.

Piękny czas! Jest przyjemnie i integrująco! Uwielbiamy takie momenty!

X